home kontakt mapa
 
  wózki widłowe widlaki  
 
STAL-MECH
Jerzy Dziuba
Kocmyrzów 283
32-010 Luborzyca
k. Krakowa
tel: 48 12 685 00 95
fax: 48 12 685 00 95
tel. kom.: (+48) 604 250 754rzetelna firma


aktualności
01.10.2015
NA CZAS NAPRAWY NIE MOŻLIWEJ U KLIENTA WÓZEK ZASTĘPCZY BEZPŁATNIE OD 1-10 TON SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH DOSTĘPNY DLA PAŃSTWA DYSPOZYCJI 24 GODZINY 7 DNI W TYGODNIU DZIEKUJEMY ZA ZAUFANIE 4678 KLIENTÓW

01.10.2015
PAKIET PLATINUM DLA STAŁYCH KLIENTÓW SERWISOWYCH PRZY WYDANEJ KWOCIE 5000,00ZŁ NA NAPRAWY WYKONANEJ PRZEZ NASZĄ FIRME WÓZEK PALETOWY BEZPŁATNIE PROMOCJA TRWA OD 01.10.2015 DO KOŃCA ROKU

01.10.2015
WÓZKI WIDŁOWE NOWE I UŻYWANE ,SPALINOWE ORAZ ELEKTRYCZNE GWARANCJA DO 4 LAT NA WSZYSTKO ZAPRASZAMY KUPUJ U ZAUFANYCH PARTNERÓW

Firma "STAL-MECH" powstała w roku 1994. Od tego czasu nieprzerwanie zwiększa zakres oferowanych usług oraz zdobywa doświadczenie co pozwala zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.

Oferujemy:
 • sprzedaż wózków widłowych i paletowych nowych oraz używanych
 • regeneracja płyt sterujących
 • serwis czynny 7 dni w tygodniu przez 24h / dobę
 • nacinanie opon (pogłębianie bieżnika)
 • wynajem wózków widłowych o udźwigu od 1 do 9 ton
 • sprzedaż części zamiennych akcesoriów
  oraz osprzętu dodatkowego
 • opony przemysłowe, superelastyczne, pneumatyczne
 • przygotowanie wózków widłowych do odbioru UDT*
 • diagnostyka komputerowa wózków widłowych oraz
  maszyn budowlanych
Zapraszamy do współpracy zarówno firmy małe ( posiadające jedno urządzenie ) jak i duże korporację, które dysponują całą flotą maszyn wykorzystywanych do transportu bliskiego.

Zaufało nam wiele firm. Zapraszamy - dołącz do zadowolonych klientów.
Zobacz nasze referencje

Oferujemy atrakcyjny leasing oraz kredyt na zakup wózka widłowego. Atrakcyjne warunki oraz pomoc w załatwieniu formalności.

Współpracujemy:
platinium tvh tvh


Wózki widłowe

stały się aktualnie jedną z najpopularniejszych wersji transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach o zróżnicowanym profilu działalności. Mniejsze firmy, w których skala przedsięwzięć nie wymaga dużego zaplecza sprzętu, zwykle wykorzystuje się wózki paletowe, które nie posiadają napędu własnego, jednak doskonale sprawdzają się w translokacji mniejszych ładunków. W związku z tak ogromną popularnością tego rodzaju rozwiązań, triumfy święci nie tylko sprzedaż wózków widłowych i serwis wózków widłowych, ale również wynajem wózków widłowych. Ten ostatni wariant jest wyjściem naprzeciw firmom lub osobom prywatnym, które potrzebują odpowiedniej formy transportu wewnętrznego jednorazowo lub sporadycznie, a zatem zakup byłby zbędnym wydatkiem.

Jeżeli poszukują Państwo wytrzymałych mechanicznie, wydajnych, łatwych w obsłudze oraz szybkich wózków widłowych, zapraszamy do naszej firmy. Stal-Mech to wieloletnia tradycja połączona z nieustannym dążeniem do rozwoju. Nasza wiedza oraz doświadczenie stanowią gwarancję najwyższej jakości usług. Asortyment Stal-Mech odzwierciedla najnowsze, a zarazem sprawdzone trendy w rozwiązaniach transportu wewnętrznego. Oferujemy zaawansowane technologicznie i zróżnicowane pod względem parametrów wózki widłowe na terenie Krakowa i Mielca. Kompleksowość naszej oferty wyraża się również w dostępności całodobowego serwisu, dzięki któremu w razie jakiejkolwiek awarii, ciągłość pracy Państwa przedsiębiorstwa nie zostanie zachwiana.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Stal-Mech, a tym samym zapoznania się z naszym profesjonalizmem i kompetencjami. Gwarantujemy współpracę opartą na solidnych podstawach, miłej atmosferze i korzystnych warunkach cenowych.

* Zgodnie z Rozporządzenia Rady Ministrów z 2003r. - Dz. U. nr 28, poz. 240 - wózki podnośnikowe podlegają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego. Powyższe Rozporządzenie nakłada na użytkowników wózków widłowych obowiązek rejestracji w UDT oraz dokonywania okresowych przeglądów technicznych poprzez uprawnione do tego podmioty.Wózki widłowe, Wózki widłowe Kraków, Wynajem wózków widłowych, Serwis wózków widłowych, Wózki widłowe Toyota, Wózki widłowe serwis, sprzedaż wózków widłowych, wózki widlaki, serwis wózków widłowych elektrycznych


UWAGA:
Kurs zawodowy kierowców wózka widłowego jezdniowego
- szybkie terminy,
- uprawnienia unijne,
- kurs grupowe i indywidualne

ZapraszamyZobacz nasze referencjeDiagnostyka
KOMPUTEROWA

Diagnostyka Komputerowa: Toyota, Mitshubishi, Nissan, Jungheinrich, CAT, JCB, Still, Linde
Toyota, Mitshubishi, Nissan, Jungheinrich, CAT, JCB,
Still, Linde Nacinanie opon wózków widłowych, pogłębianie bieżnika
 
wózki widłowe widlaki
 
Copyright © 2007 - 2015 Stal-Mechdesign: giza.lap.pl
   
Wózki widłowe | Wózki widłowe Mielec | Wózki widłowe Kraków | Wózki paletowe | Widlaki | Wózki widłowe serwis
Sprzedaż wózków widłowych | Serwis wózków widłowych | Wynajem wózków widłowych