home kontakt mapa
 
  wózki widłowe widlaki  
 
STAL-MECH
Jezrzy Dziuba
Kocmyrzów 283
32-010 Luborzyca
k. Krakowa
tel: 48 12 685 00 95
fax: 48 12 685 00 95
tel. kom.: (+48) 604 250 754rzetelna firma


aktualności
02.01.2015
NOWY ROK NOWE PAKIETY NOWA DOSTAWA WÓZKÓW WIDŁOWYCH , SPECJALNE PAKIETY SERWISOWE ZAPRASZAMY STAL-MECH WÓZKI WIDŁOWE

20.02.2014
CZESCI ZAMIENNE WÓZKI WIDŁOWE-MASZYNY BUDOWLANE HURT-DETAL ZAPRASZAMY WYSYŁKA 24H 509085095 czesci@wozkiwidlaki.pl NOWY ASORTYMENTY LAMPY LED

06.12.2013
CAŁODOBOWY SERWIS WÓZKÓW WIDŁOWYCH,MASZYN BUDOWLANYCH NA CZAS NAPRAWY NIE MOŻLIWEJ U KLIENTA WÓZEK WIDŁOWY ZASTĘBCZY BEZPŁATNIE WÓZKI WIDŁOWE ZASTĘPCZE 1-12TON

Firma "STAL-MECH" powstała w roku 1994. Od tego czasu nieprzerwanie zwiększa zakres oferowanych usług oraz zdobywa doświadczenie co pozwala zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.

Oferujemy:
 • sprzedaż wózków widłowych i paletowych nowych oraz używanych
 • regeneracja płyt sterujących
 • serwis czynny 7 dni w tygodniu przez 24h / dobę
 • nacinanie opon (pogłębianie bieżnika)
 • wynajem wózków widłowych o udźwigu od 1 do 9 ton
 • sprzedaż części zamiennych akcesoriów
  oraz osprzętu dodatkowego
 • opony przemysłowe, superelastyczne, pneumatyczne
 • przygotowanie wózków widłowych do odbioru UDT*
 • diagnostyka komputerowa wózków widłowych oraz
  maszyn budowlanych
Zapraszamy do współpracy zarówno firmy małe ( posiadające jedno urządzenie ) jak i duże korporację, które dysponują całą flotą maszyn wykorzystywanych do transportu bliskiego.

Zaufało nam wiele firm. Zapraszamy - dołącz do zadowolonych klientów.
Zobacz nasze referencje

Oferujemy atrakcyjny leasing oraz kredyt na zakup wózka widłowego. Atrakcyjne warunki oraz pomoc w załatwieniu formalności.

Współpracujemy:
platinium tvh tvh


Wózki widłowe

stały się aktualnie jedną z najpopularniejszych wersji transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach o zróżnicowanym profilu działalności. Mniejsze firmy, w których skala przedsięwzięć nie wymaga dużego zaplecza sprzętu, zwykle wykorzystuje się wózki paletowe, które nie posiadają napędu własnego, jednak doskonale sprawdzają się w translokacji mniejszych ładunków. W związku z tak ogromną popularnością tego rodzaju rozwiązań, triumfy święci nie tylko sprzedaż wózków widłowych i serwis wózków widłowych, ale również wynajem wózków widłowych. Ten ostatni wariant jest wyjściem naprzeciw firmom lub osobom prywatnym, które potrzebują odpowiedniej formy transportu wewnętrznego jednorazowo lub sporadycznie, a zatem zakup byłby zbędnym wydatkiem.

Jeżeli poszukują Państwo wytrzymałych mechanicznie, wydajnych, łatwych w obsłudze oraz szybkich wózków widłowych, zapraszamy do naszej firmy. Stal-Mech to wieloletnia tradycja połączona z nieustannym dążeniem do rozwoju. Nasza wiedza oraz doświadczenie stanowią gwarancję najwyższej jakości usług. Asortyment Stal-Mech odzwierciedla najnowsze, a zarazem sprawdzone trendy w rozwiązaniach transportu wewnętrznego. Oferujemy zaawansowane technologicznie i zróżnicowane pod względem parametrów wózki widłowe na terenie Krakowa i Mielca. Kompleksowość naszej oferty wyraża się również w dostępności całodobowego serwisu, dzięki któremu w razie jakiejkolwiek awarii, ciągłość pracy Państwa przedsiębiorstwa nie zostanie zachwiana.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Stal-Mech, a tym samym zapoznania się z naszym profesjonalizmem i kompetencjami. Gwarantujemy współpracę opartą na solidnych podstawach, miłej atmosferze i korzystnych warunkach cenowych.

* Zgodnie z Rozporządzenia Rady Ministrów z 2003r. - Dz. U. nr 28, poz. 240 - wózki podnośnikowe podlegają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego. Powyższe Rozporządzenie nakłada na użytkowników wózków widłowych obowiązek rejestracji w UDT oraz dokonywania okresowych przeglądów technicznych poprzez uprawnione do tego podmioty.

UWAGA:
Kurs zawodowy kierowców wózka widłowego jezdniowego
- szybkie terminy,
- uprawnienia unijne,
- kurs grupowe i indywidualne

ZapraszamyZobacz nasze referencjeDiagnostyka
KOMPUTEROWA

Diagnostyka Komputerowa: Toyota, Mitshubishi, Nissan, Jungheinrich, CAT, JCB, Still, Linde
Toyota, Mitshubishi, Nissan, Jungheinrich, CAT, JCB,
Still, Linde Nacinanie opon wózków widłowych, pogłębianie bieżnika
 
wózki widłowe widlaki
 
Copyright © 2007 - 2015 Stal-Mechdesign: giza.lap.pl
   
Wózki widłowe | Wózki widłowe Mielec | Wózki widłowe Kraków | Wózki paletowe | Widlaki | Wózki widłowe serwis
Sprzedaż wózków widłowych | Serwis wózków widłowych | Wynajem wózków widłowych