home kontakt mapa
 
  STAL-MECH serwis wózków widłowych  
 
tel/fax: (+48) 12 685 00 95
tel. kom.: (+48) 604 250 754
biuro@wozkiwidlaki.pl

  LINDE
H45D
2013 r.
4500 kg
duplex 4,3
 
  TOTALIFTER
PALECIAK
2017 r.
2500 kg
brak
 

Wózki widłowe


Wózki widłowe spełniają niezwykle istotną funkcję w wielu przedsiębiorstwach, rozwiązują one bowiem problem transportu wewnętrznego. Wózki widłowe są urządzeniami niezwykle funkcjonalnymi, efektywnymi i łatwymi w obsłudze, a mnogość wariantów o zróżnicowanym napędzie, czy przeznaczeniu pozwala na dobór rozwiązania dostosowanego do indywidualnych uwarunkowań wynikających z charakteru prowadzonej działalności. Jeżeli w polu Państwa zainteresowania znajdują się nowoczesne i niezawodne wózki widłowe, zapraszamy do firmy Stal-Mech.

Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna widza pozwalają nam na trafny dobór asortymentu oraz sprawny, szybki i kompleksowy serwis urządzeń. Nasze wózki widłowe to gwarancja niezawodności, solidności i trwałości, czyli czynników decydujących o możliwości bezawaryjnej eksploatacji przez długie lata. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę o całodobowy serwis oraz wynajem urządzeń, dlatego wykorzystując do pracy nasze wózki widłowe, mogą mieć Państwo pewność ciągłości pracy nawet w przypadku konieczności serwisowania sprzętu.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat zakresu naszej działalności znajdą Państwo na głównej stronie serwisu www.wozkiwidlaki.pl do odwiedzenia, której serdecznie zapraszamy.
Zobacz nasze referencje

wspólpracujemy
 
   
Copyright © 2007 - 2019 Stal-Mechdesign: giza.lap.pl