home kontakt mapa
 
  STAL-MECH serwis wózków widłowych  
 
tel/fax: (+48) 12 685 00 95
tel. kom.: (+48) 604 250 754
biuro@wozkiwidlaki.pl

  LINDE
H45D
2013 r.
4500 kg
duplex 4,3
 
  LINDE
H14 EVO
2016 r.
1400 kg
Duplex 3,3
 
  TOTALIFTER
PALECIAK
2017 r.
2500 kg
brak
 

Wózki widłowe


Wózki widłowe spełniają niezwykle istotną funkcję w wielu przedsiębiorstwach, rozwiązują one bowiem problem transportu wewnętrznego. Wózki widłowe są urządzeniami niezwykle funkcjonalnymi, efektywnymi i łatwymi w obsłudze, a mnogość wariantów o zróżnicowanym napędzie, czy przeznaczeniu pozwala na dobór rozwiązania dostosowanego do indywidualnych uwarunkowań wynikających z charakteru prowadzonej działalności. Jeżeli w polu Państwa zainteresowania znajdują się nowoczesne i niezawodne wózki widłowe, zapraszamy do firmy Stal-Mech.

Wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczna widza pozwalają nam na trafny dobór asortymentu oraz sprawny, szybki i kompleksowy serwis urządzeń. Nasze wózki widłowe to gwarancja niezawodności, solidności i trwałości, czyli czynników decydujących o możliwości bezawaryjnej eksploatacji przez długie lata. Z biegiem czasu rozszerzyliśmy naszą ofertę o całodobowy serwis oraz wynajem urządzeń, dlatego wykorzystując do pracy nasze wózki widłowe, mogą mieć Państwo pewność ciągłości pracy nawet w przypadku konieczności serwisowania sprzętu.

Wszelkie szczegółowe informacje na temat zakresu naszej działalności znajdą Państwo na głównej stronie serwisu www.wozkiwidlaki.pl do odwiedzenia, której serdecznie zapraszamy.
Zobacz nasze referencje

wspólpracujemy
 
   
Copyright © 2007 - 2021 Stal-Mechdesign: giza.lap.pl