Wózki widłowe - Stal-Mech Stal-Mech - kontakt Mapa strony - wózki widłowe
 
  Wózki widłowe serwis Serwis wózków widłowych  
Wynajem wózków widlowych Wózki widłowe linde
 
STAL-MECH
Jerzy Dziuba
Kocmyrzów, ul. Jarzębinowa 1
32-010 Luborzyca
k. Krakowa
tel: 48 12 685 00 95
fax: 48 12 685 00 95
tel. kom.: (+48) 604 250 754Wózki widłowe Serwis


Wózki widłowe - Aktualności
30.12.2021
SERWIS MOBILNY WÓZKI SPALINOWE I ELEKTRYCZNE CZYNNY 24 I 7 DNI DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE 4998 KLIENTOM SERWIS 24H 604250754

30.12.2021
DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA LINDE, STILL, MITSUBISHI, NISSAN, YALE, HYSTER, JUNGHENRICH, TCM, TOYOTA , BT I INNE SERWIS 24H 604250754

30.12.2021
NOWY ROK 2022 NOWA DOSTAWA NOWYCH WÓZKÓW WIDŁOWYCH LINDE JUNGHENRICH WIECEJ INFORMACJI 604250754 STAL-MECH WÓZKI WIDŁOWE

DANE OSOBOWE

Wózki widłowe - serwis i wynajem

Firma "STAL-MECH" powstała w roku 1994. Od tego czasu nieprzerwanie zwiększa zakres oferowanych usług oraz zdobywa doświadczenie co pozwala zaoferować Państwu produkt najwyższej jakości.

Oferujemy:
 • sprzedaż wózków widłowych i paletowych nowych oraz używanych
 • regeneracja płyt sterujących
 • serwis czynny 7 dni w tygodniu przez 24h / dobę
 • nacinanie opon (pogłębianie bieżnika)
 • wynajem wózków widłowych o udźwigu od 1 do 10 ton
 • sprzedaż części zamiennych akcesoriów
  oraz osprzętu dodatkowego
 • opony przemysłowe, superelastyczne, pneumatyczne
 • przygotowanie wózków widłowych do odbioru UDT*
 • diagnostyka komputerowa wózków widłowych oraz
  maszyn budowlanych
 • serwis, konserwacja i odbiór UDT wind załadowczych
 • przegląd specjalny resurs
Zapraszamy do współpracy zarówno firmy małe ( posiadające jedno urządzenie ) jak i duże korporację, które dysponują całą flotą maszyn wykorzystywanych do transportu bliskiego.

Zaufało nam wiele firm. Zapraszamy - dołącz do zadowolonych klientów.
Zobacz nasze referencje

Oferujemy atrakcyjny leasing oraz kredyt na zakup wózka widłowego. Atrakcyjne warunki oraz pomoc w załatwieniu formalności.

Współpracujemy:
Serwis wózków widłowych Linde Serwis wózków widłowych Toyota Wynajem wózków widłowych


Wózki widłowe

stały się aktualnie jedną z najpopularniejszych wersji transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwach o zróżnicowanym profilu działalności. Mniejsze firmy, w których skala przedsięwzięć nie wymaga dużego zaplecza sprzętu, zwykle wykorzystuje się wózki paletowe, które nie posiadają napędu własnego, jednak doskonale sprawdzają się w translokacji mniejszych ładunków. W związku z tak ogromną popularnością tego rodzaju rozwiązań, triumfy święci nie tylko sprzedaż wózków widłowych i serwis wózków widłowych, ale również wynajem wózków widłowych. Ten ostatni wariant jest wyjściem naprzeciw firmom lub osobom prywatnym, które potrzebują odpowiedniej formy transportu wewnętrznego jednorazowo lub sporadycznie, a zatem zakup byłby zbędnym wydatkiem.

Jeżeli poszukują Państwo wytrzymałych mechanicznie, wydajnych, łatwych w obsłudze oraz szybkich wózków widłowych, zapraszamy do naszej firmy. Stal-Mech to wieloletnia tradycja połączona z nieustannym dążeniem do rozwoju. Nasza wiedza oraz doświadczenie stanowią gwarancję najwyższej jakości usług. Asortyment Stal-Mech odzwierciedla najnowsze, a zarazem sprawdzone trendy w rozwiązaniach transportu wewnętrznego. Oferujemy zaawansowane technologicznie i zróżnicowane pod względem parametrów wózki widłowe na terenie Krakowa i Mielca. Kompleksowość naszej oferty wyraża się również w dostępności całodobowego serwisu, dzięki któremu w razie jakiejkolwiek awarii, ciągłość pracy Państwa przedsiębiorstwa nie zostanie zachwiana.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Stal-Mech, a tym samym zapoznania się z naszym profesjonalizmem i kompetencjami. Gwarantujemy współpracę opartą na solidnych podstawach, miłej atmosferze i korzystnych warunkach cenowych.

Serwis wózków widłowych Linde i Toyota

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym serwisem wózki widłowych takich firm jak Toyota oraz Linde. Nasi specjaliści dokładnie zbadają Państwa pojazdy w celu wykrycia każdej usterki mogącej przeszkadzać w pracy. Serwis wózków widłowych Linde wykonywany jest dla pojazdów wszelkiego typu, z dowolną instalacją, z dowolnym rodzajem prowadzenia, serwisujemy wszystkie części, mechanizmy, elementy budowy wózków, wykonujemy remonty, sprawdzamy usterki także dzięki diagnostyce komputerowej. Serwis wózków widłowych Linde skierowany jest do osób, które mają problemy z wózkami każdego rodzaju tego renomowanego producenta. Dzięki temu, że działamy całą dobę jesteśmy w stanie szybko uporać się z każdym problemem.

W firmie Stal-Mech wykonujemy także serwis wózków widłowych Toyota. Doświadczona kadra specjalistów pomoże Państwu w rozwiązaniu każdego problemu. Mechanika wózków, ich prowadzenie, problemy z elektroniką, hydrauliką, układem napędowym czy problemy z układem paliwowym – dla nas to codzienność. Doskonale poznaliśmy wszelkie wózki widłowe Toyoty, dlatego jesteśmy pewni, że wiemy w jaki sposób podejść do odpowiedniej diagnostyki, napraw, serwisu oraz remontów. Serwis wózków widłowych Toyota w firmie Stal-Mech to gwarancja rzetelnego podejścia do każdego przypadku. Lata doświadczenia pozwalają nam stwierdzić, że nie istnieją kłopoty, których nie jesteśmy w stanie rozwiązać. Podejmujemy się napraw także dużej ilości wózków np. dla firm transportowych czy o profilu logistycznym.Wynajem wózków widłowych

* Zgodnie z Rozporządzenia Rady Ministrów z 2003r. - Dz. U. nr 28, poz. 240 - wózki podnośnikowe podlegają rejestracji w Urzędzie Dozoru Technicznego. Powyższe Rozporządzenie nakłada na użytkowników wózków widłowych obowiązek rejestracji w UDT oraz dokonywania okresowych przeglądów technicznych poprzez uprawnione do tego podmioty.

UWAGA:
Kurs zawodowy kierowców wózka widłowego jezdniowego
- szybkie terminy,
- uprawnienia unijne,
- kurs grupowe i indywidualne

ZapraszamyZobacz nasze referencje

wspólpracujemy

Diagnostyka
KOMPUTEROWA

Diagnostyka Komputerowa: Toyota, Mitshubishi, Nissan, Jungheinrich, CAT, JCB, Still, Linde
Toyota, Mitshubishi, Nissan, Jungheinrich, CAT, JCB,
Still, Linde Nacinanie opon wózków widłowych, pogłębianie bieżnika


 
Wózki widłowe Serwis wózków widłowych
 
Wózki widłowe
Copyright © 2007 - 2024 Stal-Mechdesign: giza.lap.pl
   
Katalog firm | Wózki widłowe Mielec | Wózki widłowe Kraków | Wózki paletowe | Widlaki | Sprzedaż wózków widłowych | Wynajem wózków widłowych Pozycjonowanie